IV Liga: Nasi pewnie zwyciężają!

W środku tygodnia przyszło grać 5. kolejkę piłkarskiej IV Ligi drużynom z powiatu koneckiego. Mamy dobre wieści! Partyzant i Neptun zgarnęły komplet punktów.

Foto z meczu Lubrzanka Kajetanów – Neptun Końskie.

Bardziej przekonujące zwycięstwo odniósł Partyzant Radoszyce. Podopieczni trenera Jarosława Komisarskiego podejmowali u siebie Unię Sędziszów i zwyciężyli aż 5:1! Już do przerwy w tym spotkaniu było 3:0. W niedzielę radoszyczanie na wyjeździe zmierzą się z bardzo trudnym rywalem: Naprzodem Jędrzejów. Partyzant zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

Partyzant Radoszyce – Unia Sędziszów 5:1
Gole dla Partyzanta: Śliwka – 3; samobójcza, Morgaś

Neptun na wyjeździe walczył z Lubrzankę Kajetanów. Wygrał 1:0 dzięki bramce Piotra Gardynika. Gol padł pod koniec pierwszej połowy. W drugiej odsłonie zawodnicy Waldemara Szpiegi kontrolowali przebieg spotkania. Konecczanie są samodzielnymi liderami IV Ligi. W niedzielę o 16:00 na stadionie przy ulicy Sportowej podejmą GKS Nowiny.

Lubrzanka Kajetanów – Neptun Końskie 0:1
Gol: Piotr Gardynik