IV Liga: Pewne wygrane Neptuna i Partyzanta

To była dobra sobota dla IV-ligowych drużyn z powiatu koneckiego. Neptun oraz Partyzant pokonały swoich rywali!

Konecczanie zajmujący trzecie miejsce w tabeli grali w Małogoszczy z piątą Wierną. Do przerwy było to wyrównane spotkanie, a na tablicy widniał wynik 2:2. W drugich 45 minutach nasi zdobyli dwie bramki, co pozwoliło im na pewne zwycięsto 2:4. Spotkanie było bardzo zacięte – gospodarze zobaczyli dwie czerwone kartki, a piłkarze Neptua jedną (Łukasz Szymoniak). Za tydzień w Końskich Neptun podejmie ŁKS Łagów (niedziela, godzina 14:00).

Wierna Małogoszcz – Neptun Końskie 2:4
Neptun:
Łukasz Herda, Adrian Maciejewski, Łukasz Skalski, Damian Bugno (Mariusz Skoczylas), Piotr Piwowar (Piotr Zieliński), Karol Armata, Łukasz Szymoniak, Łukasz Jamróz (Krzysztof Pach), Dariusz Dutkiewicz, Jakub Kotarzewski, Piotr Gardynik (Patryk Kwiecień).
Gole dla Neptuna: Armata – 2, Kotarzewski, Jamróz.

Świetny mecz na własnym boisku rozegrali także piłkarze Partyzanta Radoszyce. Dziewiąta drużyna IV Ligi w tak zwanych „małych derbach” pokonała trzynastego Hetmana Włoszczowa 2:0. Obie bramki padły do przerwy, a zdobyli je Bartosz Sosiński i Mateusz Śliwka. Za tydzień radoszyczanie zagrają na wyjeździe z Lubrzanką Kajetanów.

Partyzant Radoszyce – Hetman Włoszczowa 2:0