IV Liga: Zwycięski Neptun, porażka Partyzanta Radoszyce

W Wielką Sobotę rozgrywano 25 kolejkę IV Ligi. Nasze zespoły zakończyły ją w różnych nastrojach. Neptun na wyjeździe odniósł bardzo pewne zwycięstwo. Natomiast Partyzant na swoim stadionie przegrał.

Zdjęcie poglądowe.

Radoszyczanie, którzy zajmują dziesiąte miejsce w tabeli rywalizowali z trzecim Granatem Skarżysko-Kamienna. Do przerwy było 0:1, po 90 minutach na tablicy widniał wynik 0:2. W przyszłą sobotę podopieczni trenera Zbigniewa Podsiebierskiego zagrają w Brodach z Kamienną.

Partyzant Radoszyce – Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 (0:1)

W Ożarowie w sobotę walczyli piłkarze trenera Waldemara Szpiegi. Neptun mierzył się z Alitem. Do przerwy wiceliderzy IV Ligi prowadzili 1:0 po golu Karola Armaty w 30 minucie. Nasi marnowali wiele sytuacji i taki wynik utrzymywał się aż do 83 minuty. Wtedy to na 2:0 podwyższył Krzysztof Pach. Na minutę przed końcem wynik ustalił Mateusz Zacharski. W kolejny weekend konecczanie u siebie podejmą Łysicę Bodzentyn. Nasi są drudzy w tabeli IV Ligi i mają dwa punkty straty do Korony II Kielce.

Alit Ożarów – Neptun Końskie 0:3 (0:1)
Gole: Armata, Pach, Zacharski,
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski, Zacharski, Armata, Sroka (Pilarski), Skoczylas, Dutkiewicz, Kwiecień  (Płyta), Pach, Gardynik.