REKLAMA

Nowa jadłodajnia w Końskich. Pyszne obiady po 10 złotych! [zdjęcia]

Piotr Nowak pomysł na tego typu jadłodajnię przywiózł z Wielkopolski. Od kilku dni w Końskich można smacznie zjeść dwudaniowy obiad za naprawdę niewielkie pieniądze. Mowa o „Jadłodajni Karmnik”,  która mieści się w dwóch miejscach: przy ulicy Armii Krajowej oraz Polnej. Karmnik oferuje też dowóz obiadu do domu czy firmy. 

REKLAMA

W Jadłodajni Karmnik przy ulicy Polnej jest naprawdę czysto i ładnie.

Jadłodajnię Karmnik znajdziemy przy ulicy Polnej 13B, dokładnie naprzeciw harcerskiego hufca. Dawniej w tym miejscu funkcjonował sklep spożywczy, a jeszcze wcześniej magiel. To przy Polnej przygotowywane są obiady. Natomiast w drugiej lokalizacji – przy ulicy Armii Krajowej 14 (w miejscu dawnego baru Belgia) dania są tylko wydawane. W obu punktach zjeść obiad za 10 złotych można od poniedziałku do piątku od godziny 12.00 do 16:30 lub wyczerpania zapasów. W soboty „Karmniki” czynne są od 12 do 14.

REKLAMA

W jadłodajni codziennie przygotowywany jest inny zestaw, np. w poniedziałek była to zupa pomidorowa oraz kotlet schabowy z dodatkami; we wtorek gotowano szczawiową z jajkiem a na drugie danie klopsiki w sosie. Każdorazowo na miejscu do zestawu otrzymamy kompot. Koszt takiego posiłku to 10 złotych, a w dowozie 11 złotych (tutaj nie otrzymamy też kompotu).

Dowóz możliwy jest po uprzednim zamówieniu pod numerem telefonu: 730 030 699.  Od września w jadłodajni dostępne będą abonamenty na obiady – również w bardzo dobrych cenach.

Jadłodajnia Karmnik – zestawy obiadowe po 10 złotych.
ul. Polna 13B
ul. Armii Krajowej 14
tel. 730 030 699

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA