REKLAMA

Jazzowy koncert w poniedziałek w Domu Kultury

W ramach projektu Polski Jazz 360° w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbędzie się koncert Eskaubei i Tomek Nowak Quartet & Mr. Krime.

REKLAMA

Undergroundowy raper Eskaubei, didżej i producent Mr. Krime i ekipa młodych krakowskich jazzmanów – pianista Kuba Płużek, kontrabasista Alan Wykpisz, perkusista Filip Mozul oraz spinający grupę trębacz Tomek Nowak wystąpią już w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 w koneckim Domu Kultury. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie MGDK.

REKLAMA

Muzycy, którzy 24 września pojawią się w Końskich, stanowią jedyną w Polsce grupę łączącą improwizację jazzową z rapem. Formacja łączy odległe w stylistyce gatunki w interesujący i przemyślany sposób. Inspiracje hip hopem spod szyldu Native Tongues zmieszają się z jazzowymi wariacjami.

Polski Jazz 360° to projekt propagujący muzykę jazzową. W instytucjach kultury w całej Polsce będzie można usłyszeć to, co jest najbardziej aktualne w polskiej muzyce spod znaku jazzu, wielokulturowe muzyczne projekty i nieoczekiwane muzyczne połączenia. Projekt Polski Jazz 360° został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa  Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *