REKLAMA

Jedynka najlepsza w piłkę ręczną dziewcząt [wideo, zdjęcia]

W ostatni piątek w Hali Sportowej w Stadnickiej Woli odbył się  IX Wakacyjny Turniej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt w którym wystąpiło 6 drużyn. Organizatorem wydarzenia był klub UKS Olimpia Końskie przy współudziale gminy Końskie i Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. 

REKLAMA

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem każdy z każdym. Drużyny które w grupie zajęły pierwsze dwa miejsca zagrały w półfinałach, zespoły z trzecich miejsc zagrały o piąte miejsce.

W półfinałach spotkały się drużyny:

REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 1 I drużyna – Szkoła Podstawowa nr 1 II drużya 7:1

Szkoła Podstawowa Stadnicka Wola – Szkoła Podstawowa Rogów 0:9

W meczu o piąte miejsce SP Pomyków pokonała SP Modliszewice 3:0.  W starciu o trzecią lokatę Stadnicka Wola okazała się lepsza od drugiej drużyny koneckiej „jedynki” i wygrała 5:0. W wielkim finale pierwsza drużyna jedynki pokonała SP Rogów 8:5.

Podczas przerwy w turnieju pogadankę profilaktyczną na temat „uzależnienie od telewizji i komputera- jak walczyć z agresją w sieci” przeprowadził nauczyciel Konrad Zwierzchowski. Wszystkie uczestniczące w imprezie dzieci otrzymały od organizatorów słodycze.

Zdjęcia:

REKLAMA

Comments are closed.