REKLAMA

Jej portret… w Szkole Podstawowej nr 2 [zdjęcia, wideo]

W ostatni poniedziałek w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Partyzantów klasy gimnazjalne zaprezentowały widowisko literacko-muzyczne pt. „Jej portret…”. To było przedstawienie z klasą!

REKLAMA

Widowisko było poświęcone twórczości artystycznej znanych kobiet. Usłyszeliśmy więc największe hity muzyczne w oryginale wykonywane przez Panie lub przez nie komponowane albo napisane. Wybrzmiały także wiersze, które wyszły spod pióra Pań. Wydarzenie przygotowali uczniowie oddziałów gimnazjalnych wraz ze swoimi nauczycielami.

Wśród wokalistów znaleźli się Zofia Szmit i Wojciech Potocki, na gitarze zagrał Igor Pargieła, taniec „Zorba” zaprezentowali: Kamil Cholewa, Jakub Ludwikowski, Igor Pargieła, Wojciech Potocki, Piotr Przybylski i Kacper Słowik. Na scenie zobaczyliśmy też szereg recytatorów.

REKLAMA

Za scenariusz i reżyserię odpowiadała polonistka Małgorzata Krakowiak. Natomiast oprawę muzyczną zapewniła Katarzyna Lisowska. Imprezę poprowadzili: Antonella Chianese oraz Kamil Cholewa.

Na scenie pojawili też zaproszeni goście w tym grupa wiolonczelistek w składzie Ewa Kucypera, Urszula Jasińska, Halina Obratańska, Ewa Szczepanik i Izabela Pargieła.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Jej portret… w Szkole Podstawowej nr 2 [zdjęcia, wideo]

  1. Nihil novo sub sole do końca rozgrywek musimy zdobyć komplet punktów. Przy założeniu (jakby nie było realnym, raczej więcej niż mniej realnym ), że i Jagiellonia i Legia wygrywa oba mecze a my tracimy choć dwa punkty, to nasza strata zwiększa się do odpowiednio 7(!!!) i 4 (!) punktów przed rundą finałową. Jeśli zastanawiamy się nad odrobieniem 5 punktów i 2 teraz, to łatwo się domyśleć jak MOŻE być trudno odrobić jeszcze więcej. Wolę nawet nie myśleć o jednej przegranej. (a dwóch..).W mojej ocenie JAKAKOLWIEK strata punktów w najbliższych dwóch meczach, skazuje nas na walkę o miejsce 3 z Górnikiem i Wisłami (jeśli przegramy w Krakowie). Mogę tylko powtórzyć : SPRAWDZAM. Na razie jest 1:0 dla nas po pierwszym z trzech ostatnich meczy. A w tym trój-meczu remisu nie będzie. Dodatkowo zdecydowanie nie wolno nie doceniać aspektu psychologicznego wyniku ostatnich trzech meczy na rundę finałową. Uważam, że nawet jeśli azjaci i Jaga zdobędą po 6 punktów w ostatnich dwóch meczach, ALE my zrobimy to samo, to sprawa MP jest otwarta i . jednocześnie ograniczona do tych 3 zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA