Juniorzy Starsi w drodze do Centralnej Ligi! [wideo, zdjęcia]

Niesamowitym wynikiem zakończyło się sobotnie starcie juniorów starszych MKS-u Neptuna Końskie. Podopieczni Arkadiusza Jarząba rozbili Orlęta Kielce aż 12:0!

Młodzi piłkarze z Końskich bardzo pewnie zmierzają ku Centralnej Lidze Juniorów. By w niej zagrać muszą najpierw wygrać ligę okręgową, a póki co są jej liderami. Za nami już drugi mecz na wiosnę tej drużyny. Przed tygodniem ekipa, której kapitanem jest Cezary Madej pokonała Olimpię Pogoń Staszów 4:1. Teraz aż 12:0 rozgromiła Orlęta Kielce!

Po pierwszej połowie zespół prowadził 4:0 i grał  z przewagą jednego zawodnika, w drugiej połowie wszedł  as w rękawie trenera Jarząba – Piotr Zieliński i skompletował on dwa hattricki. Po bardzo jednostronnym spotkaniu MKS zdobył kolejne 3 punkty. Ozdobą meczu był gol Bartosza Sztandery. Zawodnik ten po minięciu dwóch zawodników strzelił w okienko nie do obrony.

Gole przeciw Orlętom zdobyli: 6 Piotr Zieliński, 3 Bartłomiej Sidor, Bartosz Sztandera, Jakub Banasik, Kamil Kowalczyk.

Za tydzień juniorzy starsi Neptuna na stadionie przy ulicy Sportowej podejmą Wisłę Sandomierz, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli.