REKLAMA

Już dziś święto sportu w Końskich. Przed nami Konecka Gala Sportu 2017 [wideo]

Już po raz siódmy sportowcy gminy Końskie, którzy w ostatnim roku wybili się ponad przeciętność spotkają się wspólnie z władzami i klubowymi działaczami podczas Koneckiej Gali Sportu.

REKLAMA

Konecka Gala Sportu 2017 to impreza podczas, której poznamy najlepszych sportowców naszego regionu w minionych dwunastu miesiącach. Wybór najlepszych sportowców był wieloetapowy. Początkowo to kluby i stowarzyszenia wskazywały wyróżniające się postacie, następnie przyglądała im się Rada Sportu. To ciało na które składają się postacie środowiska sportowego związane z Miastem i Gminą Końskie. Jej zadaniem było wyłuskanie tylko najważniejszych osiągnięć. Po takiej selekcji ostatecznych nagrodzonych oraz wyróżnionych musiał wskazać sam burmistrz Krzysztof Obratański. Nazwiska zwycięzców poznamy już wieczorem, a wydarzenie odbędzie się w sali bankietowej Restauracji Leliwa, która jest partnerem gali.

Wieczorem uhonorowane zostaną także osoby, które aktywnie działają na rzecz sportu oraz przyjaciele tej dziedziny życia społecznego. Bez ich wsparcia – również finansowego wielu sportowcom, czy klubom byłoby po prostu ciężej. Ważnym elementem wydarzenia będzie także roczne podsumowanie tego co w gminie Końskie działo się w tematyce sportu. Na pewno nie zabraknie także finansowych i organizacyjnych statystyk.

REKLAMA

tkn24.pl objęło galę swoim patronatem medialnym. Zapewniamy oprawę wizualną tej imprezy. U nas znajdziecie Państwo też relację z samej gali. Postaramy się porozmawiać z najlepszymi sportowcami naszego regionu, a także przedstawić Państwu ich sylwetki.

Zdjęcie wyróżnionych w kategorii trener roku przed dwunastoma miesiącami.

REKLAMA