REKLAMA

Już w czwartek Konecka Gala Sportu 2016 [wideo]

To jedyny taki plebiscyt w naszym regionie. Tutaj nie decyduje popularność i ilość wysłanych sms’ów a  sukcesy sportowe! W czwartek w restauracji Leliwa obędzie się Konecka Gala Sportu 2016.

REKLAMA

„Po raz szósty spotkamy się wspólnie ze wszystkimi sportowcami reprezentującymi środowisko lokalne Miasta i Gminy. Będzie to podsumowanie roku sportowego i w tym roku przyjmujemy nieco inną nazwę. Będzie to Konecka Gala Sportu. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli środowisk sportowych, przede wszystkim tych którzy poprzez swoje osiągnięcia, dorobek sportowy promują miasto i gminę, ale i osiągających bardzo dobre wyniki chcemy w pewien sposób nagrodzić by poczuli się zauważeni.”  – tłumaczy wiceburmistrz Końskich, Krzysztof Jasiński.

Wybór najlepszych sportowców był wieloetapowy. Początkowo to kluby i stowarzyszenia wskazywały wyróżniające się postacie, następnie przyglądała im się Rada Sportu. To ciało na które składają się postacie środowiska sportowego związane z Miastem i Gminą Końskie. Jej zadaniem było wyłuskanie tylko najważniejszych osiągnięć. Po takiej selekcji ostatecznych nagrodzonych oraz wyróżnionych musiał wskazać sam burmistrz Krzysztof Obratański. Nazwiska zwycięzców poznamy już w czwartek. Wtedy też podsumowany zostanie cały 2015 rok w koneckim sporcie.

REKLAMA

pływanie

– „Chcemy zasygnalizować wszystkie koszty, które są związane z utrzymaniem obiektów sportowych. Będziemy mówić o tym jakie koszty zostały poniesione na funkcjonowanie tych obiektów, ale również chcemy podkreślić  kilka bardzo istotnych elementów jak choćby przeznaczenie środków z promocji miasta i gminy na udział zawodników w zawodach, wielkość dotacji na szkolenie, bo sport dzieci i młodzieży ma najwyższą wartość.”  – mówi wiceburmistrz Jasiński.

TKN24.pl objęło galę swoim patronatem medialnym. Zapewniamy oprawę wizualną tej imprezy. U nas znajdziecie Państwo też relację z samej gali. Postaramy się porozmawiać z najlepszymi sportowcami naszego regionu, a także przedstawić Państwu ich sylwetki.

Konecka Gala Sportu

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *