REKLAMA

Kamil Szlęzak potrójnym Mistrzem Polski w kulturystyce! [zdjęcia]

Doskonałe wiadomości dotarły do nas z Radomia, gdzie w weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Federacji WPF. Zawodnik z powiatu koneckiego Kamil Szlęzak zdobył tam aż trzy tytuły!

REKLAMA

Kamil Szlęzak prezentuje trzy zdobyte przez siebie statuetki.

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Federacji WPF są to zawody otwarte dla wszystkich chętnych zawodniczek i zawodników sportów sylwetkowych. Może w nich wziąć udział każdy niezależnie od federacji i związku jaki reprezentuje. Organizatorzy zapowiadali, że jednocześnie impreza ta jest eliminacją do Mistrzostw Europy, które jeszcze w tym roku odbędą się we Francji.

REKLAMA

Tym bardziej cieszy wielki sukces sportowca z powiatu koneckiego. Kamil Szlęzak zwyciężył w trzech kategoriach, a w tym w tej najbardziej prestiżowej – Men’s Physique OVERALL skupiającej najmocniejszych kulturystów z wszystkich kategorii.  –„Nadal nie dociera do mnie to co wczoraj osiągnąłem. Powiem tylko tyle, że warto walczyć do samego końca. Uczucie spełnienia i satysfakcji potęguje dodatkowo fakt, że to wszystko osiągnąłem sam. Ale nie oznacza to, że jestem w tym sam. Stoi za mną szereg osób którzy mi pomagają i wspierają. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim którzy śledzą moją małą karierę sportową i mnie dopingują. Przede wszystkim moim rodzicom, dziewczynie Marysi, siostrze Żanecie oraz jej partnerowi Kubie oraz wszystkim związanym z siłownią, w której trenuje – w tym jej właścicielowi Jackowi Ferensowi.” – wylicza młody sportowiec.

Oprócz głównej kategorii Szlęzak wygrał także w dwóch innych: Men’s Physique Athletic +180cm oraz Men’s Physique Evolution Classic +180cm. To oznacza, że nasz zawodnik jest potrójnym Mistrzem Polski! Teraz czeka go kolejne wyzwanie – Mistrzostwa Europy we Francji. –„Teraz czekam na informacje i wytyczne od Federacji o starcie we Francji na Mistrzostwach Europy. Odbędą się one 2 czerwca.” – opowiada nam Szlęzak.

Już teraz trzymamy kciuki także za sukces podczas tego czempionatu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA