Karatecy z medalami w Łosicach [zdjęcia]

W sobotę (25 listopada) w Łosicach odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate z okazji Święta Niepodległości. W zawodach wzięły udział Konecki Klub Karate Kyokushin oraz klub SKSW ze Skarżyska z sekcją z Niekłania Wielkiego.

Zawodnicy Koneckiego Klubu Karate Kyokushin zajęli 2 miejsce w kategorii drużynowej, na które złożyły się 1 miejsca: Jakub Owczarek, Oliwia Małecka, Amelia Łyczek, Joanna Sielska, Natalka Cieszkowska, Emilia Łucak, 2 miejsca: Kamila Sapieja, Wiktoria Armada, 3 miejsca: Michał Cieszkowski, Kamil Sielski. Jakub Owczarek został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Z Niekłania wystartowało czworo zawodników i każdy z nich zdobył medal. Na najwyższym stopniu podium stanęli Ola Domagała i Szymon Zych. Drugie miejsce zajął Piotr Lisowski, a trzecie Julia Domagała. To był ostatni turniejowy występ skarżyskich karateków w tym roku. Przed nimi teraz przygotowania do egzaminu na stopnie kyu. Na maty wrócą po przerwie świąteczno-noworocznej.