REKLAMA

Katarzyna Żak spotkała się z konecką publicznością [wideo, zdjęcia]

Kolejne spotkanie z gwiazdą nie cieszyło się już tak wielkim zainteresowaniem jak wizyty w Końskich Artura Andrusa oraz Skaldów. By posłuchać Katarzyny Żak w piątkowy wieczór do Leliwy przybyło kilkadziesiąt osób. 

REKLAMA

Słynna Solejukowa z „Rancza” oraz Alina z „Miodowych Lat” w Leliwie pojawiła się na zaproszenie Miejsko-Gminnego Domu Kultury w ramach cyklu ‚Spotkania z Gwiazdą’. Spotkanie otworzył dyrektor koneckiego Domu Kultury Piotr Salata, a poprowadził je dziennikarz muzyczny z Łodzi Leszek Bonar.

 

REKLAMA

Katarzyna Żak opowiadała między innymi o swoim mężu Cezarym, który także jest aktorem. Mówiła także o swoich początkach na scenie, relacjach z córkami oraz życiu aktora. Artystka znana szerszej publiczności głównie z serialowych ról potrafi także doskonale śpiewać, a na swoim koncie ma wydaną płytę. W piątek w ‚Leliwie’ Katarzyna Żak nie tylko opowiadała, ale i zaśpiewała. Na zakończenie każdy kto przybył na „Spotkanie z gwiazdą” swojej decyzji nie żałował, a dowodem na to była burza braw, która pożegnała aktorkę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania oraz relacji wideo.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *