REKLAMA

Kibice robią paczki dla Polaków na Kresach. Dołącz się i Ty!

Kibice Widzewa z Końskich drugi rok z rzędu włączyli się do akcji prowadzonej przez stowarzyszenie „Odra-Niemen” pod hasłem”Rodacy-Bohaterom”. Organizują oni zbiórkę paczek na terenie całego powiatu koneckiego.

REKLAMA

„Idea jest taka, by zgodnie z wzorem wysyłać gotowe paczki za naszą wschodnią granicę, do tych Polaków, którzy zostali tam po II Wojnie Światowej” – opowiada nam Kamil Patyk, jeden z organizatorów akcji.

REKLAMA

W związku z tym kibice zapraszają wszystkich konecczan do wspomagania ich w tym szczytnym przedsięwzięciu, które w ubiegłym roku zakończyło się w naszym mieście dużym sukcesem i wielką aprobatą mieszkańców, gdyż wspólnymi siłami udało się zebrać aż 45 pełnych paczek!

Wystarczy, że każdy ​z nas wykaże się empatią i namówi swoich znajomych, rodzinę i przekaże artykuły! Lista potrzebnych produktów oraz zarys przykładowej paczki znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej. Kibice różnego rodzaju artykuły będą zbierać do 17 grudnia. Podjadą w każde miejsce naszego powiatu – wystarczy do nich zadzwonić: tel. 793 906 311 lub napisać na Facebooku – TUTAJ. Rok temu do akcji włączyły się również szkoły. –„W tym roku także zachęcamy do swego rodzaju rywalizacji, która szkoła zbierze najwięcej paczek. To fajnie wyszło przed tamtymi świętami i mamy nadzieję, że uda się i tym razem. Jeszcze raz proszę o wsparcie w imieniu naszych Kresowiaków.” – mówi Kamil Patyk z Widzew FC Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *