REKLAMA

Kiermasz i koncert dla pani Ani w sobotę w Stąporkowie

Tuż po „Maratonie Fitness dla Leonka” (o tym TUTAJ) w sobotę w Stąporkowie odbędzie się kolejne charytatywny wydarzenie – kiermasz i koncert, z których zysk zostanie przekazany dla chorej na nowotwór pani Ani z Nadziejowa. 

REKLAMA

„Obecnie przebywamy na oddziale chemii dziennej z żoną Anną na 5 cyklu chemii. Dziękujemy Pani Burmistrz Dorocie Łukomskiej z całego serca i wszystkim tym osobom którzy przyczynili się do koncertu charytatywnego na rzecz Anny Teleckiej. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy.” – napisał na swoim facebooku Zigniew Telecki, mąż pani Anny.

REKLAMA

Koncert rozpocznie się w Domu Kultury w Stąporkowie w sobotę o godzinie 16:00, a towarzyszył będzie mu kiermasz ozdób i gadżetów świątecznych. Inicjatorem działań jest burmistrz Dorota Łukomska. Dla pani Ani z Nadziejowa leczącej się onkologicznie wystąpią m.in. Katarzyna Sorn z zespołem ASUMPT, Jacek Kołodziej z dziecięcym zespołem SONORE, dziecięcy zespół PIEGI, Marek Werens i Wojtek Misiowiec , EFEKT, Szkolne Nutki z Niekłania, Natalia Boruń, Mateusz Pomykała, Maja Natkańska, Dawid Moczarski, Małgorzata Wiśniewska AlKordi z formacją taneczną eMGie, Amelia Lisowska i Lena Lisowska, Magdalena Szustak i Jagoda Szustak, Mateusz Grabowski, Joanna Sipika.

Pani Anna zmaga się z poważnym nowotworem, ale to nie jedyna choroba w tej rodzinie. Mąż kobiety ma umiarkowany stopień niepełnosprawności w związku z problemami neurologicznymi. Małżeństwo wychowuje dwie córki, a starsza z nich cierpi na autyzm.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *