REKLAMA

Kobieta potrąciła cztery osoby wracające z sylwestrowej imprezy! [zdjęcia]

Nowy Rok fatalnie rozpoczął się dla czterech osób z gminy Radoszyce. W noworoczny poranek w Kłucku, 24-latka prowadząca Toyotę, potrąciła grupę pieszych. Wszyscy trafili do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

REKLAMA

„W Nowy Rok około godziny 4:30 w miejscowości Kłucko w gminie Radoszyce, 24-letnia kierująca pojazdem marki Toyota, jadąc od Kłucka w kierunku Stanowisk, podczas manewru wymijania pojazdu Seat najechała grupę ludzi idącą po niewłaściwej stronie jezdni w tym samym kierunku. Potrącone zostały 4 osoby (2 kobiety i 2 mężczyzn). W wyniku zdarzenia pieszy lat 29 – nietrzeźwy 1,5 promila; piesza lat 45 – trzeźwa; kobieta lat 35 -trzeźwa i pieszy lat 49  – nietrzeźwy 1 promil – trafili do szpitala. Ich życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.” – powiedział nam Piotr Przygodzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Prawdopodobnie kobieta kierująca Toyotą została oślepiona przez samochód z naprzeciwka, który zatrzymał się po inną grupę osób.  Z naszych ustaleń wynika, że 29-latek doznał obrażeń stopy i został już zwolniony ze szpitala do domu. 45-latka doznała złamania podudzia lewej nogi, przebywa obecnie w szpitalu w Kielcach. 35-latka skręciła kolano i uszkodziła więzadła, a  49-latek ucierpiał najmniej – uskarżał się jedynie na ogólne potłuczenia ciała.

Zdjęcia (KPP Końskie):

REKLAMA
REKLAMA