REKLAMA

Kolejne mecze i wzmocnienia naszych czwartoligowców

Neptun Końskie i Partyzant Radoszyce są na ostatniej prostej podczas swoich przygotowań do startu IV Ligi. Przypomnijmy, że już pierwszy mecz tych rozgrywek będzie derbami i drużyny z powiatu koneckiego staną naprzeciw siebie. Neptun w ostatnich dniach wzmocnił się już drugim graczem z ekstraklasową przeszłością. 

REKLAMA

Jakub Kotarzewski dziewięciokrotnie zagrał w Ekstraklasie w barwach Korony Kielce.

W letniej przerwie do Neptuna dołączył Łukasz Jamróz – to napastnik, który czternastokrotnie zagrał w Ekstraklasie. Teraz klub z Końskich sprowadził pomocnika Jakuba Kotarzewskiego, który w Ekstraklasie zagrał dziewięć razy, a ostatnio był piłkarzem trzecioligowej Unii Solec Kujawski. Oprócz tego z zespołem kontrakt podpisać ma Damian Bugno ostatnio występujący w Wiernej Małogoszcz.

REKLAMA

W weekend Neptun przegrał w swoim przedostatnim sparingu ze Stalą Niewiadów 4:3. Gole dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Jamróz i Karol Armata, jedno trafienie było samobójcze. Za tydzień w Białobrzegach nasi zagrają ostatni sparing z tamtejszą Pilicą.

Partyzant Radoszyce wzmocnił się o czterech graczy z Paradyża: Mateusza Śliwkę, Wojciecha Tyczyńskiego, Wojciecha Majewskiego oraz Maciej Dymka. Kilka dni temu radoszyczanie pokonali 4:0 ŁKS Łagów – trzy bramki zdobył Śliwka, a jedną Dymek. Partyzant w sobotę zagrał jeszcze z Pilicą Przedbórz i zremisował 1:1, a jedynego gola dla radoszyczan zdobył Mateusz Śliwka. Przed rozpoczęciem ligi podopieczni Jarosława Komisarskiego zmierzą się jeszcze z Astrą Piekoszów.

Wspomniane czwartoligowe derby między Partyzantem a Neptunem rozpoczynające rozgrywki odbędą się w niedzielę 12 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Krakowskiej w Radoszycach.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA