REKLAMA

Kolejne sparingi Partyzanta i Neptuna [wideo, zdjęcia]

Partyzant Radoszyce w weekend zmierzył się z ŁKS-em Łagów. Neptun Końskie walczył z Szydłowianką Szydłowiec. Przyglądamy się przygotowaniom naszych drużyn do startu rozgrywek o mistrzostwo IV Ligi. 

REKLAMA

Konecczanie dosyć niespodziewanie ulegli w swojej potyczce towarzyskiej, Szydłowiance Szydłowiec. Jedynego gola w tym starciu dla Neptuna zdobył  w drugiej połowie Piotr Gardynik. Goście zwyciężyli 1:3.

Neptun zagrał w składzie: Herda, Skalski, Maciejewski, Rechowicz, Supierz, Pilarski, Kos, Sroka, Gardynik, Pach, Zieliński. Z ławki weszli: Mendygrał, Skoczylas, Piwowar, Dudkiewicz.

REKLAMA

Póki co w drużynie trenera Waldemara Szpiegi nie pojawił się żaden nowy zawodnik.

Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowiec 1:3

Z kolei Partyzant Radoszyce w sobotę mierzył się z ŁKS-em Łagów i na koneckim stadionie zremisował 0:0. W Radoszycach także nie było dotychczas żadnych wzmocnień. Z zespołu odszedł tylko Hubert Laskowski, który na wiosnę ma występować w niższych ligach niemieckich.

Partyzant w sobotnim meczu zagrał w składzie: Mazur, Pańczyk, Wołczyk, Morgaś, Dymek, Sosiński, Opara Samburski, Jaśkiewicz, Kos, Zawadzki. Z ławki weszli: Kaszuba, Grudzień, Szustak.

Partyzant Radoszyce – ŁKS Łagów 0:0

Konecczanie kolejny mecz sparingowy rozegrają już dzisiaj. O godzinie 17.00 na boisku przy Południowej powalczą z Ceramiką Opoczno. Z kolei Partyzant w sobotę o 16.00 na tym samym obiekcie podejmie KS Paradyż. Także w sobotę, ale o 14.00 na boisku przy Południowej Neptun zagra z Pilicą Przedbórz.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA