REKLAMA

Koło Wędkarskie z Krasnej ma już 10 lat! [zdjęcia]

Z okazji 10-lecia istnienia koła PZW w Krasnej w minioną niedzielę rozegrano zawody wędkarskie. W zmaganiach wzięło udział 23 zawodników. Zwyciężył Michał Koczaj. 

REKLAMA

Uczestnicy przynależą do miejscowego koła, jak i z zaprzyjaźnionych kół z całego województw). Najlepszy tego dnia był Michał Koczaj, drugie miejsce zajął Grzegorz Polewany, a podium uzupełnił Michał Zasada. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy jubileuszowy medal. Następnie głos zabrali goście: burmistrz Dorota Łukomska, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Mariusz Gosek, stąporkowscy radni Sławomir Dąbrowski i Krzysztof Chrzan, członek Zarządu Kieleckiego Okręgu PZW Stanisław Malasiński oraz prezes koła „Bartek” w Zagnańsku Robert Hanulak.

REKLAMA

Po oficjalnej części nadszedł czas na pyszny tort, zabawę oraz grillowanie. Nad zalewem jeszcze przez długie godziny było słychać rozmowy o rybach, które wygrały zmagania z wędkarzami. Oczywiście to zawsze są te największe okazy! – „Dziękujemy wszystkim, którzy byli i są z nami przez te wspaniałe 10 lat” – mówił Robert Mikołajczak, wiceprezes Koła w Krasnej.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *