REKLAMA

Kolorowe powitanie wiosennej pogody w Końskich [wideo, zdjęcia]

Chociaż kalendarzowa wiosna trwa już od dwóch tygodni to ta prawdziwa i słoneczna zawitała do nas dopiero kilka dni temu. W środę w Parku Miejskim w Końskich zgromadziły się przedszkolaki by ją radośnie powitać. 

REKLAMA

Początkowo impreza ta miała się odbyć 21 marca, czyli w pierwszy dzień wiosny, ale padający śnieg spowodował, iż postanowiono nie narażać dzieci na choroby. To zrozumiałe, bo wydarzenie pt. „Wiosna, wiosna radosna” zostało stworzone przede wszystkim dla nich. Wczoraj pod konecką fontanną zgromadziły się grupy ze wszystkich publicznych przedszkoli z terenu miasta Końskie, czyli od jedynki do szóstki. W wydarzenie zaangażowały się także dzieciaki z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” oraz z Przedszkola w Pomykowie.

Każda z dziecięcych grup zaprezentowała wspaniałą część artystyczną. Na koniec wszystkie dzieci wspólnie z włodarzami miasta i gminy Końskie oraz swoimi opiekunami rozpieczętowały prezent-niespodziankę, a z niego w niebo wzbiły się setki kolorowych balonów. Był to symbol radosnego powitania wiosennej pogody. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władzy: burmistrz Końskich Krzysztof Obratański i jego zastępca Krzysztof Jasiński. Zobaczcie w naszym wideo jak radośnie i kolorowo było w czwartek w koneckim parku!

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA