REKLAMA

WIDEO: Festiwale baniek i kolorów w Końskich [zdjęcia]

W sobotę w Końskich odbyły się dwa wyjątkowe festiwale: festiwal kolorów oraz festiwal baniek. Były to barwne i radosne formy integracji wakacyjnej dla mieszkańców miasta i nie tylko.

REKLAMA

O godzinie 16:00 na niebie zawitały setki baniek mydlanych. Była to zasługa dzieci i ich rodziców, którzy zachęcani przez DJ’a przebranego za Spidermana bawili się bardzo energicznie. Wspaniała pogoda sprawiła, że światło przechodzące przez bańki rzucało kolorowe refleksy wokół. Na imprezie przeważała obecność dzieci, które były zachwycone atrakcjami i konkursami organizatora.

REKLAMA

O godzinie 17:30 przybyło więcej nieco starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zaczynał się bowiem Kolor Fest, czyli festiwal kolorów. Setki osób przybyło i nie szczędziło kolorowych proszków rzucanych na wiatr. To wydarzenie na pewno zostanie długo w pamięci zarówno młodszych jak i starszych. Zabawa była naprawdę udana.

Tego typu imprezy na pewno będą się powtarzały w naszym mieście. Obecni na festiwalach bawili się świetnie, co potwierdzają ich uśmiechy i zapał, z jakim brali w nich udział. Oby te wakacje były równie kolorowe, co dzisiejszy dzień.

Zdjęcia z festiwalu baniek (Piotr Malinowski):

Zdjęcia z festiwalu kolorów (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *