REKLAMA

Kompletnie pijany kierowca BMW ze Smykowa spowodował kolizję. Zatrzymany nietrzeźwy w Czarnej

Pijani kierowcy to zmora naszych dróg. W ostatnich dniach na terenie powiatu koneckiego doszło do zatrzymania dwóch takich kierujących. Jeden z nich miał w swoim organizmie aż 2,6 promila alkoholu! 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Około godz. 5:00 w miniony piątk policjanci z Komisariatu Policji w Stąporkowie w miejscowości Czarna zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa, którym kierował 35-latek z województwa zachodniopomorskiego. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. W jego organizmie było 0,6 promila alkoholu. Ponadto kierowca nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

REKLAMA

Również w piątek, ale wieczorem do bardzo groźnej sytuacji doszło na terenie Smykowa. Miało tam miejsce zdarzenie drogowe z udziałem BMW oraz Volkswagena. Mundurowi ustalili, że osoba siedząca za kierownicą BMW w skutek utraty panowania nad pojazdem, prawdopodobnie wjechała w tył volkswagena doprowadzając do zderzenia się obu pojazdów. Szybko okazało się także, iż prawdopodobnie osobą odpowiedzialną za to zdarzenie jest 40-latek z gminy Smyków, który w chwili kolizji miał w swoim organizmie ponad 2,6 promila alkoholu!

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą kierowcy poważne konsekwencje, w tym między innymi wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów, do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *