Konecka Liga Siatkówki – za nami 2 kolejka

Druga kolejka organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY Koneckiej Ligi Siatkówki dostarczyła argumentów do teorii, że gra się do końca.

Najdobitniej przekonali się o tym siatkarze Jarecki Team, którzy każdy z trzech setów zaczynali od prowadzenia (16 – 10 w pierwszym, 19 – 15 w drugim, 19 – 12 w trzecim!), by na koniec obejść się smakiem. Bolesna porażka kosztowała ich utrata pozycji lidera na rzecz triumfującego rywala.

KLS 2

Drugim zespołem mającym w jesiennej edycji KLS komplet zwycięstw jest Volley Żelazny, który, nie licząc chwilowych kłopotów w drugim secie, gładko rozprawił się  ze wzmocnioną Piotrem Patynowskim Amareną.
Najniższy stopień podium, po zwycięstwie nad Kansas Kazanów, zajmują Centralni, którzy niespodziewanie szybko, zważywszy niezwykle wyrównane dwa pierwsze sety, uporali się z Kansas Kazanów. Ogromny udział w wiktorii mieli Michał Dziurdź  i Damian Wojnę.