REKLAMA

Konecka Pływalnia już drugi raz zaprasza na Walentynki! [wideo, zdjęcia]

Już po raz drugi Pływalnia Miejska w Końskich zaprasza zakochanych, ale i singli na romantyczny wieczór Walentynkowy. Tym razem główną atrakcją będzie koncert zespołu El of B.

REKLAMA

Impreza ma rozpocząć się w piątek 17 lutego o godzinie 19.00, a o jej szczegółach opowiedział nam Andrzej Mijas, dyrektor koneckiego basenu.

„Już drugie walentynki w historii tego obiektu, zapraszamy wszystkich 17 lutego od godziny 19.00. Co się będzie działo? Będą konkursy i quizy jak w zeszłym roku, a do nich nagrody. Będzie bufet przygotowany przez jedną z koneckich restaurację, dobrą restaurację. Natomiast gwoździem programu będzie koncert zespołu El of B – Elwiria Sibiga i Bartek Gaertner , a do koncertu być może niespodzianka. Wszystko w romantycznej, specjalnej oprawie świetlnej. Oczywiście podobnie jak rok temu będziemy robić aromaterapię w saunach, czynne cały czas będzie jacuzzi. Mam nadzieję, że kto przyjdzie ten nie będzie żałował.  Już młodzież może przyjść, a nie ma ograniczenia górnego jeżeli chodzi o wiek. Walentynki trwać będą do godziny zamknięcia pływalni. Bilety są w dwóch cenach: jeżeli ktoś kupi bilet podwójny dla siebie i partnera to jest to 50 złotych, jeśli ktoś chce indywidualnie to 30 zł. Bilety będzie można zakupić na kasie pływalni, jeszcze ich nie ma, ale już się można zapisywać i czekać aż te bilety się pojawią.” – opowiedział nam o nadchodzącej imprezie dyrektor Pływalni Andrzej Mijas.

REKLAMA

Do tego zaproszenia również się dołączamy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *