Konecka Pływalnia już drugi raz zaprasza na Walentynki! [wideo, zdjęcia]

Już po raz drugi Pływalnia Miejska w Końskich zaprasza zakochanych, ale i singli na romantyczny wieczór Walentynkowy. Tym razem główną atrakcją będzie koncert zespołu El of B.

REKLAMA

Impreza ma rozpocząć się w piątek 17 lutego o godzinie 19.00, a o jej szczegółach opowiedział nam Andrzej Mijas, dyrektor koneckiego basenu.

„Już drugie walentynki w historii tego obiektu, zapraszamy wszystkich 17 lutego od godziny 19.00. Co się będzie działo? Będą konkursy i quizy jak w zeszłym roku, a do nich nagrody. Będzie bufet przygotowany przez jedną z koneckich restaurację, dobrą restaurację. Natomiast gwoździem programu będzie koncert zespołu El of B – Elwiria Sibiga i Bartek Gaertner , a do koncertu być może niespodzianka. Wszystko w romantycznej, specjalnej oprawie świetlnej. Oczywiście podobnie jak rok temu będziemy robić aromaterapię w saunach, czynne cały czas będzie jacuzzi. Mam nadzieję, że kto przyjdzie ten nie będzie żałował.  Już młodzież może przyjść, a nie ma ograniczenia górnego jeżeli chodzi o wiek. Walentynki trwać będą do godziny zamknięcia pływalni. Bilety są w dwóch cenach: jeżeli ktoś kupi bilet podwójny dla siebie i partnera to jest to 50 złotych, jeśli ktoś chce indywidualnie to 30 zł. Bilety będzie można zakupić na kasie pływalni, jeszcze ich nie ma, ale już się można zapisywać i czekać aż te bilety się pojawią.” – opowiedział nam o nadchodzącej imprezie dyrektor Pływalni Andrzej Mijas.

REKLAMA

Do tego zaproszenia również się dołączamy.

REKLAMA
Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *