REKLAMA

Konecki Wrzesień: Wielkie zainteresowanie koncertem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego [Fotorelacja]

Mnóstwo osób przyszło w niedzielne popołudnie do Parku Miejskiego w Końskich by wsłuchać się w muzykę patriotyczną. Wspaniałym programem artystycznym naszych mieszkańców przez dążenia Polski do odzyskania niepodległości przeprowadził Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. 

REKLAMA

Relacja wideo już wkrótce.
Na scenie zobaczyliśmy kilkudziesięciu instrumentalistów tworzących orkiestrę pod batutą dwójki dyrygentów, a także dwoje wokalistów wojskowej grupy. Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego w swoim repertuarze ma ponad 600 pieśni i piosenek patriotycznych. W Końskich usłyszeliśmy ponad godzinny koncert na który złożyły się te najsłynniejsze traktujące głównie o losach żołnierzy i partyzantów walczących o odzyskanie przez Polskę Niepodległości.

REKLAMA

Mieszkańcy miasta wyrazili duże zainteresowanie tą artystyczną ucztą. o godzinie 17:00 do Parku Miejskiego w Końskich przybyło naprawdę mnóstwo osób, które oklaskami nagradzały przyjezdnych do nas artystów.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wykonuje około 200 koncertów rocznie. Pojawia się on tam, gdzie odbywają się ważne patriotyczne uroczystości. W Końskich wojskowi artyści zagrali na zwieńczenie Koneckiego Września 2018 (Relacja z sobotnich obchodów TUTAJ, z piątkowych TUTAJ), który tym razem zorganizowany był pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *