REKLAMA

Końskie: BMW wjechało w dwie osoby na pasach! [wideo, zdjęcia]

Do poważnego potrącenia doszło  w piątkowy wieczór na ulicy Piłsudskiego w Końskich. BMW wjechało w dwoje około dwudziestolatków, którzy prawidłowo przechodzili przez pasy. Znamy już stan poszkodowanych. 

REKLAMA

Wiadomo, że 26-latek kierujący BMW był trzeźwy, a jego auto było na koneckich numerach rejestracyjnych – „Do zdarzenia doszło w Końskich na ulicy Piłsudskiego. Około 20-latkowie – mężczyzna oraz kobieta przechodzili prawidłowo przez przejście dla pieszych od strony  Kolegiaty św.Mikołaja w kierunku ulicy Łaziennej. Znajdujący się na bliższym pasie pojazd zatrzymał się by ustąpić im pierwszeństwa, ale jadący za nim trzeźwy mężczyzna zjechał na drugi pas i wjechał w młodych ludzi. Ich stan na tę chwilę nie jest znany. Razem z poszkodowanymi szła jeszcze jedna osoba, która zdążyła przejść przez <<pasy>> przed nadjeżdżającym pojazdem.” – opowiada nam podkomisarz Sylwia Sobczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Jedna z potrąconych osób wbiła się do środka auta, druga po zderzeniu pozostała na ulicy. Wciąż ustalamy dla Państwa dalsze informacje odnośnie tego zdarzenia.

Aktualizacja: otrzymaliśmy informację, iż obie poszkodowane osoby są przytomne i kontaktują. Młoda kobieta uskarża się na ogólne potłuczenia, mężczyzna między innymi złamał nos. Stan obojga jest stabilny. 

Zdjęcia:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *