REKLAMA

Końskie: Na ferie piłka ręczna [wideo]

O darmowych wejściach na basen, czy zajęciach organizowanych przez ośrodki kultury już informowaliśmy. Ciekawą alternatywą dla spędzenia ferii dla dziewcząt mogą być treningi piłki ręcznej. 

REKLAMA

Na zajęcia szczypiorniaka zaprasza Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Końskie. Przyjść mogą zarówno dziewczęta, które już kiedykolwiek grały w piłkę ręczną, jak i zupełnie debiutujące w tym sporcie.  – „Olimpia prowadzi zajęcia w hali na Stadnickiej Woli w ferie od godziny 10:00 do 12:00. Uczestniczą w nich dzieci – dziewczęta z różnych szkół z terenu miasta i gminy Końskie w wieku od 2 klasy Szkoły Podstawowej do 3 Gimnazjum” – mówi Piotr Klusek, trener UKS Olimpia Końskie.

Zrobienie pierwszego kroku i przyjście na trening może być początkiem dłuższej przygody z piłką ręczną. Olimpia Końskie to klub występujący w rozgrywkach wojewódzkich oraz uczestniczący w ogólnopolskich turniejach. Zespół ma na swoim koncie także większe i mniejsze sukcesy regionalne oraz ogólnopolskie. W drugim tygodniu ferii treningi w hali w Stadnickiej Woli także będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *