REKLAMA

Końskie: W sobotę turniej z gwiazdą Freestyle Footballu! [wideo]

W sobotę od godziny 9:00 w hali sportowej UMiG przy ulicy Stoińskiego w Końskich będzie miał miejsce V Mikołajkowy Turniej Akademii Piłkarskiej Champions Końskie. O 10:00 i o 12:30 w przerwach swoje specjalne show zaprezentuje mistrz świata i Europy we Freestyle Football Paweł Skóra. 

REKLAMA

„To już V edycja naszego turnieju. Udział w nim wezmą drużyny z AP Fałków, AP Końskie, AP Stąporków, AP Piotrków Trybunalski i Neptuna Końskie. od godz 9:00 do 11:30 będą grac chłopcy z rocznika 2010, po meczach rozdamy paczki i medale, a od 12:15 będą grać roczniki 2011/12,13. Patronatem honorowym imprezę objął Burmistrz MiG Końskie Krzysztof Obratański. Łącznie udział w turnieju weźmie ponad 160 dzieci. Niespodzianką dla dzieci i wszystkich przybyłych będzie występ Pawła Skóry z Wrocławia – Mistrza Świata i Europy w Freestyle Football.” – opowiada nam Grzegorz Kądziela, organizator wydarzenia.

Pokazy żonglerki piłką odbędą się o godzinie 10:00 i 12:30 – wstęp jest wolny. Podczas spotkania będzie można także nabyć książkę wydaną przez Pawła Skórę.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA