REKLAMA

Końskie: W sobotę turniej z gwiazdą Freestyle Footballu! [wideo]

W sobotę od godziny 9:00 w hali sportowej UMiG przy ulicy Stoińskiego w Końskich będzie miał miejsce V Mikołajkowy Turniej Akademii Piłkarskiej Champions Końskie. O 10:00 i o 12:30 w przerwach swoje specjalne show zaprezentuje mistrz świata i Europy we Freestyle Football Paweł Skóra. 

REKLAMA

„To już V edycja naszego turnieju. Udział w nim wezmą drużyny z AP Fałków, AP Końskie, AP Stąporków, AP Piotrków Trybunalski i Neptuna Końskie. od godz 9:00 do 11:30 będą grac chłopcy z rocznika 2010, po meczach rozdamy paczki i medale, a od 12:15 będą grać roczniki 2011/12,13. Patronatem honorowym imprezę objął Burmistrz MiG Końskie Krzysztof Obratański. Łącznie udział w turnieju weźmie ponad 160 dzieci. Niespodzianką dla dzieci i wszystkich przybyłych będzie występ Pawła Skóry z Wrocławia – Mistrza Świata i Europy w Freestyle Football.” – opowiada nam Grzegorz Kądziela, organizator wydarzenia.

Pokazy żonglerki piłką odbędą się o godzinie 10:00 i 12:30 – wstęp jest wolny. Podczas spotkania będzie można także nabyć książkę wydaną przez Pawła Skórę.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *