REKLAMA

Końskie: Znamy szefów komisji Rady Miejskiej [wideo]

Podczas ostatniej sesji nadzwyczajnej Rady Miasta i Gminy Końskie utworzono pięć komisji, które będą pracować nad zmianami prawnymi dla naszego samorządu w kadencji 2018-2023. Poznaliśmy także ich przewodniczących i członków. 

REKLAMA

„W tej kadencji będziemy mieli trzy komisje stałe: Budżetu i Rozwoju; Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki; Komisję Zdrowia i Pomocy Społecznej. Mamy też Komisję Rewizyjną i nową Komisję Skarg, Wniosków i Petycji, która z nową ustawą o samorządzie gminnym została wprowadzona w życie. Poznaliśmy też przewodniczących tych komisji i tak: Komisji Rozwoju i Budżetu został p. Zbigniew Hybik, Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki p. Mariusz Brzozowicz, Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej p. Artur Dajer, Komisji Rewizyjnej p. Helena Rozmus, a nowej Komisji Skarg, Wniosków i Petycji p. Marek Kozerawski” – powiedział nam Piotr Słoka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Końskich.

Pełen skład wybranych komisji publikujemy poniżej: 

REKLAMA

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów:
Radny Hybik Zbigniew – Przewodniczący
Radny Cichocki Michał
Radny Kosierkiewicz Andrzej
Radny Kowalczyk Zbigniew
Radny Kucharski Zbigniew
Radny Malicki Wiesław
Radny Słoka Piotr
Radny Sota Krzysztof

Komisjia Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki: 
Radny Brzozowicz Mariusz Przewodniczący
Radny Górecki Lucjan
Radny Kozerawski Marek
Radny Nowak Andrzej
Radny Pisiałek Paweł
Radna Rozmus Helena
Radna Samson Ewa
Radny Sota Krzysztof
Radna Wiśniewska Lidia

Komisja Ochrony Zdrowia, Pomocy Społecznej i Ochrony Środowiska:
Radny Dajer Artur – Przewodniczący
Radna Galant Barbara
Radny Górecki Lucjan
Radny Kucharski Zbigniew
Radna Maciejczyk Regina
Radny Malicki Wiesław
Radny Pisiałek Paweł
Radna Wiśniewska Lidia

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
Kozerawski Marek – Przewodniczący Komisji.
Brzozowicz Mariusz – członek Komisji.
Dajer Artur – członek Komisji.
Galant Barbara – członek Komisji.
Maciejczyk Regina – członek Komisji.
Nowak Andrzej – członek Komisji.

Komisja Rewizyjna:
Rozmus Helena – Przewodnicząca Komisji.
Cichocki Michał – członek Komisji.
Cygankiewicz Karol – członek Komisji.
Hybik Zbigniew – członek Komisji.
Kosierkiewicz Andrzej – członek Komisji.
Kowalczyk Zbigniew – członek Komisji.
Samson Ewa – członek Komisji.

REKLAMA
REKLAMA