REKLAMA

Konsultacje dotyczące parku: wtorek, godzina 16:00

Konecki magistrat zaprasza na drugie już konsultacje dotyczące rewitalizacji Parku Miejskiego. Tym razem odbędą się one w godzinach bardziej przyjaznych dla osób pracujących: w najbliższy wtorek 6 lutego o godzinie 16:00.

REKLAMA

„Ostatnie spotkanie, które odbyło się w Bibliotece Publicznej ujawniło, że jest spore zainteresowanie, acz ze względu na godzinę tego spotkania byli tacy, którzy zgłaszali potrzebę zorganizowania podobnego, rozwiniętego o elementy, które zostały tu przedstawione, a w takiej porze, która by umożliwiała większej ilości chętnych skorzystania z zaproszenia i dlatego 6 lutego zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy Końskie na salę konferencyjną o godzinie 16.00 na spotkanie z projektantami, którzy przedstawią i wytłumaczą jakie działania proponują dla gminy Końskie, miasta Końskie w sprawie rewitalizacji Parku Miejskiego.”  – opowiada Krzysztof Obratański, burmistrz Końskich.

Przypomnijmy, że projekt rewitalizacji naszego parku przygotowało biuro projektów „BD PROJEKT” mgr inż. Piotr Doniec z Warszawy. Pierwsze konsultacje w sprawie tego planu przyniosły kilka kontrowersji: wiele osób dyskutowało o ilości drzew, które będą musiały zostać wycięte. Jednak najwięcej pytań padało w sprawie nawierzchni parkowych alejek. Większość uczestniczących w spotkaniu nie chciało zgodzić się na alejki żwirowe, a właśnie takie na większości traktów zaproponowali projektanci. Jak jednak podkreślają władze miejskie – projekt nie jest ostateczny, a konsultacje są po to by nanosić na niego zmiany.

REKLAMA

Zatem jeszcze raz: konsultacje dotyczące rewitalizacji Parku Miejskiego w Końskich odbędą się we wtorek 6 lutego o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA