REKLAMA

Kontakt


Ekipa tkn24.pl
[email protected]

Arkadiusz Góral – 661 093 759, [email protected]

Krzysztof Klusek – 502 372 169, [email protected]

Paulina Adamczyk – 781 440 151, [email protected]

Osoby wymienione w powyższym zestawieniu są członkami redakcji tkn24.pl i są uprawnione do reprezentowania portalu.

Wydawca:  TKN MEDIA

www.tkn24.pl jest zarejestrowane w rejestrze dzienników i czasopism prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Kielcach w rubryce czasopismo codzienne z formą ukazywania się za pomocą dźwięku i obrazu. Sygn. akt INs. Rej. Pr.61/15

 

tkn24.pl to nowoczesny multimedialny portal informacyjny Powiatu Koneckiego. Stawiamy na najszybsze informacje, a także wysoką jakość zdjęć i materiałów video. Szczegóły naszej oferty reklamowej i promocyjnej znajdziecie Państwo TUTAJ.


Współpracuj z nami!
Zapraszamy każdego kto chce podzielić się z nami informacjami, poinformować o nadchodzących wydarzeniach lub po prostu opowiedzieć ciekawą historię związaną z Konecczyzną do współpracy. My ze swojej strony gwarantujemy, że w możliwie najszybszym terminie postaramy się opublikować zgłaszane przez Państwa tematy, czy opisać Wasze imprezy, pasje lub wydarzenia. Nie odrzucimy żadnego zaproszenia! Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym z Państwa, ale również z lokalnymi firmami i instytucjami. Zapraszamy do przekazywania nam swoich informacji.
Jeśli chcą Państwo zainteresować nas jakąś sprawą to prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonem 24h: 661093759. W sprawie współpracy, reklamy w portalu, patronatów Państwa imprez zapraszamy do kontaktowania się pod adresem mailowym [email protected] lub telefonicznie 781440151Pytania dotyczące aspektów technicznych prosimy kierować pod [email protected]

Jeżeli interesuje Państwa reklama u nas to więcej informacji znajduje się pod adresem: www.tkn24.pl/reklama  (można kliknąć TUTAJ)

Regulamin serwisu tkn24.pl:
Redakcja tkn24.pl pragnie by korzystanie z serwisu było możliwie najprostsze i intuicyjne. Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek. Jeśli jednak wciąż masz pytania skontaktuj się z nami bezpośrednio. W tym celu możesz do nas napisać, zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy.
Warunki użytkowania
Korzystając z serwisu tkn24.pl wyrażasz tym samym akceptację postanowień zawartych na tej stronie. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o nie korzystanie z tkn24.pl. Zawartość tkn24.pl nie może być rozpowszechniana bez zgody redakcji. Zawartość serwisu nie może być używana w celu naruszania szerokorozumianej godności drugiego człowieka. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za tego typu działania. Również materiały video i fotograficzne nie mogą być powielane i rozpowszechniane bez zgody redakcji. Redakcja tkn24.pl nie ponosi odpowiedzialności za negatywne skutki, straty bądź uszkodzenia wynikające z decyzji lub działań podejmowanych w oparciu o informacje zawarte w portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo mogą z tego powodu ponieść odpowiedzialność cywilną lub karną. Członkowie redakcji mają prawo do usuwania niecenzuralnych lub obraźliwych komentarzy zamieszczanych pod treściami lub zamieszczanych na kanałach social media należących do serwisu.Prawo autorskie i prasowe
Zawartość serwisu tkn24.pl, obejmująca tekst, obrazy, fotografie, video i wszelkie inne materiały multimedialne, jak również nazwy, hasła i znaki graficzne tkn24.pl oraz innych podmiotów są chronione prawami autorskimi oraz innymi przepisami prawnymi. Pisemna zgoda redakcji tkn24.pl jest niezbędna aby w celach innych niż osobiste, naukowe i niekomercyjne kopiować zawartość portalu tkn24.pl. Redakcja musi wyrazić zgodę również na wszelkie reudostępnianie treści pochodzących z serwisu, wykorzystanie materiałów prasowych, foto i video przy zachowaniu przepisów prawa autorskiego i prawa prasowego. Część zawartości serwisu tkn24.pl może być chroniona prawami autorskimi innych osób i podmiotów. Przesyłając informacje lub zgłaszając temat wyrażasz zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przekazanych informacji przez redakcję portalu tkn24.pl poprzez publikacje wymienionych treści na portalu. Redakcja tkn24.pl zastrzega sobie prawo do edycji treści zgłaszanych reklam, ogłoszeń, informacji etc.

Prywatność
Portal tkn24.pl umieszcza na Twoim komputerze dane (cookies) pozwalające na śledzenie Twojej aktywności, kiedy czytasz zawarte na nim informacje lub też korzystasz z zamieszczonych w serwisie funkcjonalności. Cookies pozwalają nam również udoskonalać witrynę i oferować Tobie możliwie najlepszą jakość usług.Redakcja tkn24.pl nie gromadzi żadnych danych będących danymi osobowymi użytkowników. Niemniej prosimy o rozsądne posługiwanie się serwisem.