REKLAMA

Biuro Analizy Finansowej teraz działa także w Końskich [zdjęcia]

Wojciech Młynarczyk to konecczanin współpracujący obecnie z popularną i prestiżową krakowską Kancelarią Prawno-Finansową Wajda i Wspólnicy Sp. z o. o.. Teraz zamierza dotrzeć ze swoimi usługami do mieszkańców powiatu koneckiego.  

REKLAMA

Młoda, energiczna kadra, ale już doświadczona i doskonale wykształcona to gwarancja profesjonalnie wykonanej pracy.

Z Kancelarią współpracują prawnicy, doradcy podatkowi i księgowi. Cały ten sztab osób przez cały czas jest do dyspozycji Klientów.  Firma zajmuje się weryfikacją finansów przedsiębiorstw, pośredniczeniem w pozyskiwaniu dofinansowania oraz weryfikacją zapisów w zawartych już umowach, optymalizacją działań danej firmy z uwzględnieniem zmieniającego się rynku, pozyskiwaniem kredytów dla przedsiębiorstw  i klientów indywidualnych (np. wolne zawody) – tutaj warto podkreślić, że kredyty te są zawsze z najniższymi możliwymi  na rynku kosztami oraz mogą być udzielone na samo oświadczenie! Kancelaria pomaga uzyskiwać kredyty nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym pracującym na umowę o pracę, czy umowę zlecenia. 

REKLAMA

Firmę tworzą młode, ale już doświadczone osoby, co ważne każda z nich jest ekspertem w innej dziedzinie – tak by wzajemnie się uzupełniać. Pracownicy są mobilni i zgodnie ze swoim mottem docierają do Klientów  i bardzo często pojawiają się w regionie świętokrzyskim, także w samych Końskich. To oni zgodnie ze swoim mottem docierają do klientów, przyjeżdżają do ich biur tak by Ci mogli skupić wyłącznie na swojej pracy.

Motto firmy: „Zajmij się tym, co potrafisz najlepiej i co jest Twoją pasją – Twoją Firmą. Nam pozostaw to, co prawdopodobnie zrobimy taniej, lepiej i efektywniej. Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufności powierzonych nam informacji.”

O tym dlaczego warto swoje finanse powierzyć kancelarii, czy też za jej pośrednictwem starać o kredyt opowiedział nam pochodzący z okolic Końskich Wojciech Młynarczyk z Biura Analizy Finsansowej, które ściśle współpracuje z Kancelarią Prawno-Finansową Wajda i Wspólnicy sp. z o. o. –„To kancelaria, która ma podpisane umowy z ponad 20 bankami. Negocjuje w imieniu klientów warunki kredytowania, przez co  oferta jest zdecydowanie tańsza niż w sytuacji, w której klient samodzielnie ubiega się o finansowanie.” – opowiada nam konecczanin.

Wojciech Młynarczyk odpowiedział na kilka naszych podstawowych pytań dotyczących pozyskiwania korzystnych kredytów i analizy finansowej.

Wojciecha Młynarczyka zapytaliśmy o szczegóły współpracy z Biurem Analizy Finansowej.

tkn24.pl: Czym się Pan zajmuje i czym właściwie jest Biuro Analizy Finansowej?
Wojciech Młynarczyk: Biuro Analizy Finansowej, którego jestem właścicielem i które reprezentuję, ściśle współpracuje z Kancelarią, moje zadanie to głównie weryfikacja obecnych zobowiązań oraz pomoc przy znajdowaniu najatrakcyjniejszych propozycji na rynku kredytowym dla Klientów oraz przygotowywanie dokumentów kredytowych. Jesteśmy od tego by znaleźć rozwiązanie problemu i w imieniu Klienta, przygotować taką propozycję gotową do podpisania w domu lub placówce bankowej. Co jest moim atutem, to 95% skuteczność pośrednicząc w przyznawanych kredytach w ubiegłym roku kalendarzowym.

tkn24.pl: Dlaczego to takie ważne? Jakie korzyści za sprawą Waszych działań może uzyskać klient?
W. Młynarczyk: Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie dostać finansowanie na zadowalającym go poziomie z różnych powodów, np. wyniki finansowe firmy w ostatnim roku były słabe, branża jest sezonowa przez co nie ma stałego dochodu, zerowa punktacja w Biurze Informacji Kredytowej. Moją rolą jest zaproponować i odnaleźć zadowalające klienta rozwiązanie. Jako przedsiębiorstwo współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, a co za tym idzie zazwyczaj jesteśmy w stanie u nich wynegocjować korzystniejsze warunki dla naszych klientów. Proszę również pamiętać, że współpracuję tylko z poważnymi, największymi, najkorzystniejszymi bankami dla Klientów. Unikam parabanków i tym podobnych instytucji pozabankowych, które proponują Klientom nieatrakcyjne opcje finansowania.

tkn24.pl: Skąd tak duża, 95 % skuteczność w przyznawalności kredytów. Wiemy przecież, że często o pozyskanie kredytu jest naprawdę trudno… 

W. Młynarczyk: Należy również wiedzieć, że działam na podstawie faktów, matematyki i weryfikacji obecnych umów finansowych. Na skuteczność składa się wiele czynników, choćby to że współpracujemy z wieloma podmiotami o czym już mówiłem. Nie obiecuję przysłowiowych „gruszek na wierzbie”, a moja ocena zawsze jest adekwatna do tego co mogę Klientowi zaproponować. Cenię sobie profesjonalizm wykonywanej pracy. Być może to właśnie dzięki temu zazwyczaj udaje się uzyskać zadowolenie klienta. 

tkn24.pl: Rozumiem, że ewentualni klienci z Końskich, czy pozostałych miejscowości powiatu koneckiego nie powinni obawiać się tego, że siedziba biura znajduje się w Krakowie? 

W. Młynarczyk: To żaden problem. Pochodzę stąd. Mobilność to jedna z zalet, która mnie wyróżnia. Zajmij się swoją firmą/pracą, a ja wsiądę w samochód i przyjadę do Ciebie. Pamiętaj też drogi Kliencie, że mój system pracy opiera się na poleceniach, więc dla mnie zawsze najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Zapraszam wszystkich do kontaktu – zawsze znajdziemy satysfakcjonujące Państwa rozwiązane. 

 Kontakt: [email protected] / Telefon: 780 160 429

REKLAMA

One thought on “Biuro Analizy Finansowej teraz działa także w Końskich [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA