REKLAMA

Kronika policyjna: kradzieże i stracone prawo jazdy

W naszej kronice policyjnej piszemy o kolejnych kradzieżach i zatrzymanym prawie jazdy.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Gustawów, gmina Fałków
Pod koniec kwietnia w miejscowości Gustawów (gmina Fałków) nieustaleni jak dotąd sprawcy dostając się do niezabezpieczonej stodoły ukradli cztery koła od pojazdu VW Passat, kosiarkę spalinową oraz kompresor. Łączna wartość skradzionych rzeczy wynosi ok. 3000 zł.

REKLAMA

Gmina Ruda Maleniecka
Na jednej ze stacji paliw sprawca włamał się do pojazdu marki Volkswagen i ukradł torbę z notebookiem, 20 euro i dokumenty. Zgłaszający kradzież wycenił straty na kwotę ponad 2000 złotych.

Gmina Stąporków
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę 60-letniej kobiety, wszedł do jej mieszkania i ukradł pudełko z biżuterią. Wszystko o łącznej wartości 3000 złotych.

Jóźwików, gmina Radoszyce

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, podczas pomiaru prędkości w Jóźwikowie, w miejscu wskazanym w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu Renault, który jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 106 km/h. Za kierownicą rozpędzonego samochodu znajdował się 37-latek z gminy Radoszyce. Przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h skutkowało administracyjnym zatrzymaniem prawa jazdy, a także wysokim mandatem i punktami karnymi dopisanymi do konta kierowcy.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA