REKLAMA

Kronika policyjna: Próba samobójcza, wypadek pijanego w Końskich i kolizja w Radwanowie

W naszej kronice policyjnej tym razem informujemy o trzech zdarzeniach: kolizji drogowej w Radwanowie w gminie Słupia Konecka, próbie samobójczej konecczanina w Kielcach oraz wypadku pijanego mężczyzny, który spadł z balkonu jednej z koneckich kamienic. 

REKLAMA

Foto: OSP KSRG Wilczkowice.

Wczoraj około godziny 14.30 na odcinku drogi od szkoły w Radwanowie jadąc w kierunku Pilczycy doszło do poważnie wyglądającej kolizji. W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe: Volkswagen Polo kierowany przez mieszkankę gminy Słupia i Audi 80, którym kierowała także mieszkanka gminy Słupia. Kierująca Polo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Audi i doszło do zderzenia pojazdów. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem w wysokości 300 złotych. Kobiety wyszły z tego zdarzenia bez obrażeń. Na miejscu oprócz policji pracowały też jednostki OSP: Wilczkowice oraz Słupia Konecka.

REKLAMA

W środę w Końskich 54-letnie mężczyzna znajdujący się w stanie upojenia alkoholowego przebywając na balkonie na pierwszym piętrze jednej kamienicy przy ulicy Piłsudskiego nagle stracił równowagę i spadł na dziedziniec. Został on przetransportowany do szpitala w ciężkim stanie, zagrażającym życiu.

Z kolei wczoraj wieczorem, po godzinie 19.00 konecczanin postawił na nogi służby w Kielcach. 31-latek z naszego powiatu przebywał na torach, został zauważony przez postronne osoby które jednocześnie zgłosiły swoje obawy związane z ewentualną próbą samobójczą policji. Następnie sam mężczyzna zadzwonił do służb informując, że ma on zamiar targnąć się na swoje życie. Kiedy dyżurny przeprowadzał z desperatem długą rozmowę na miejscu przy ulicy Mielczarskiego odnaleźli go funkcjonariusze policji. Okazało się, że 31-latek jest nietrzeźwy. Niedoszły samobójca został przekazany pod opiekę lekarzy.

Zdjęcia (OSP KSRG Wilczkowice):

REKLAMA
REKLAMA