REKLAMA

Kronika policyjna: Samochód w stawie w Hucisku, oszustwo internetowe [zdjęcia]

W naszej kronice policyjnej tym razem informujemy o aucie, które wylądowało w stawie w okolicach Huciska w gminie Stąporków oraz o oszustwie na mieszkańcu Końskich. 

REKLAMA

Wczoraj pomiędzy Stąporkowem, a Huciskiem doszło do nietypowego zdarzenia. Do stawu wpadł osobowy Peugeot. –„Z naszych ustaleń wynika, że w miejscowości Hucisko w gminie Stąporków w pewnym momencie 22-letni mieszkaniec tej gminy stracił panowanie nad swoim autem i wjechał na skarpę. W samochodzie przebywał także jego pasażer. Obaj mężczyźni wyszli z pojazdu, a ten zsunął się do stawu.” – opowiada nam Piotr Przygodzki, oficer prasowy koneckiej policji.

REKLAMA

W tym zdarzeniu żaden z mężczyzn nie doznał obrażeń.

Do zupełnie innego zdarzenia w ostatnich dniach doszło w Końskich. Nieznany sprawca  na portalu aukcyjnym doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem 48-letniego mężczyznę z naszego miasta. Pokrzywdzony za oferowany przez sprzedająca przedmiot – czarną torebkę zapłacił pieniądze w kwocie 112 zł. Mimo uiszczenia opłaty nie otrzymał on zakupionego towaru jak również zwrotu gotówki.

Zdjęcia (Marcin Salata):

REKLAMA
REKLAMA