REKLAMA

Kronika Policyjna: Seria kradzieży i oszustw w Końskich

W ostatnich dniach na terenie Gminy Końskie doszło do wielu przestępstw o charakterze finansowym. To kradzieże i oszustwa. 

REKLAMA

policja2

Kilka dni temu nieznany sprawca z budynku gospodarczego znajdującego się na posesji w Gminie Końskie dokonał kradzieży myjki ciśnieniowej wartości 1000 zł oraz 25 kilogramów złomu miedzianego wartości 500 zł, na szkodę zgłaszającego lat 60. Pozostając przy temacie narzędzi związanych z domem i ogrodem należy wspomnieć, iż kilka dni temu mężczyzna z Końskich lat 31 za pośrednictwem portalu internetowego zakupił piłę spalinowa za kwotę 493 zł. Zamówiony towar do chwili obecnej nie został dostarczony.

REKLAMA

W ostatnią środę 35-letni mężczyzna, w wyniku kradzieży, stracił telefon komórkowy, który pozostawił na parapecie w budynku biurowym. Złodziej zabrał mu komórkę wartą 300 złotych. Z kolei wczoraj ktoś włamał się do pojazdu marki Ford Galaxy stojącego na parkingu osiedlowym i przywłaszczył sobie radioodbiornik zespolony z nawigacją. Straty oszacowano na 1000 zł, na szkodę 41 letniego właściciela samochodu.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *