REKLAMA

KS Smyków z kolejną drużyną w juniorskich rozgrywkach

Od sezonu 2017/2018 w rozgrywkach organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej bierze po raz pierwszy udział drużyna orlika starszego KS Smyków (rocznik 2007 i młodsi).

REKLAMA

Drużyna orlika starszego KS Smyków z trenerem Dawidem Kołodziejczykiem po meczu sparingowym z Akademią Piłkarską Fair-Play

Dla podopiecznych trenera Dawida Kołodziejczyka najważniejsza jest chęć rozwijania swojej pasji, rywalizacja z rówieśnikami i dobra zabawa. W drużynie zgłoszonych jest ponad 30 zawodników z rocznika 2007-2010, którzy regularnie trenują 2 razy w tygodniu pod okiem trenera Dawida Kołodziejczyka. Chłopcy w przyszłości chcą być jak najlepszymi piłkarzami, a udział w turniejach jest dodatkową motywacją do regularnych treningów i dalszego rozwoju. Póki co drużyna orlika starszego KS Smyków prowadzi w swojej grupie, mając do tej pory 9 meczów wygranych, 1 remis i 1 porażkę. Do końca rundy jesiennej pozostały 2 turnieje.

REKLAMA

Grupa orlika starszego Klubu Sportowego Smyków powstała dzięki zaangażowaniu i pomocy wójta gminy Smyków – Józefa Śliza. Ponadto olbrzymią pomocą służą sponsorzy klubu – Państwo Bernadeta i Waldemar Zbróg – firma FRB DOM, Katarzyna i Paweł Góreccy – firma Zabudowy Górecki, a także Anna i Adrian Grabarczyk – firma Dor-Bud. Nieoceniona jest obecność rodziców, którzy pomagają w każdej zaistniałej sytuacji.

REKLAMA