KSSPR na remis w Białej Podlaskiej

Kolejny wyjazdowy mecz z rzędu rozgrywało KSSPR Końskie. Tym razem Konie walczyły w hali AWF-u AZS-u Biała Podlaska.

Czwarte w tabeli KSSPR było faworytem tego pojedynku, gdyż ekipa z Białej Podlaskiej to przedostatnia drużyna grupy B I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Przebieg spotkania był jednak niesamowicie wyrównany – tylko raz AWF odskoczył naszym na dwa gole i było to 15 minucie spotkania przy stanie 7:5. Później już cały czas gra toczyła się bramkę za bramkę. Na przerwę podopieczni Michała Przybylskiego schodzili prowadząc 14:13.

Druga odsłona to znowu wyrównana gra i taki jak przebieg meczu był też ostateczny wynik. AZS AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie 26:26.

KSSPR: Szot, Wnuk, Mastalerz 8, Słonicki 1, Napierała 3, Rutkowski 6, Sękowski 3, Gasin, Jamioł 4, Pilarski

Za tydzień konecczanie u siebie podejmą wicelidera rozgrywek – MKS Kalisz.