KSSPR pewnie pokonało Akademików z Warszawy [wideo, zdjęcia]

W sobotnim meczu 17. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie pokonali na własnym parkiecie zespół AZS UW Warszawa 30:28 (16:11). To nie był łatwy mecz dla podopiecznych Roberta Napierały. Konie kilkukrotnie tracili prowadzenie, ale końcówka i ostateczne zwycięstwo należało do nich.

Przyjezdni postawili podopiecznym trenera Roberta Napierały trudne warunki. Już na początku powadzili 2:0. W następnych minutach mecz był wyrównany. Końcówka pierwszej połowy należała do podopiecznych trenera Roberta Napierały, którzy na przerwę schodzili z zapasem pięciu bramek. W 46. minucie nasi przegrywali 20:21. Strzelili cztery bramki i ponownie wyszli na prowadzenie, które dowieźli do końca meczu. W następnej kolejce nasi seniorzy podejmować będą zespół MTS Chrzanów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 marca w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich.

KSSPR Końskie – AZS UW Warszawa 30:28 (16:11)

KSSPR: Patryk Wnuk, Daniel Szot – Bartosz Woś, Dawid Maleszak 2, Ernest Pilarski 3, Paweł Wolski 9, Adam Janus, Przemysław Matyjasik 8, Tomasz Napierała 7, Krzysztof Słonicki, Piotr Gasin 1.