KSSPR pewnie wygrywa w Zawierciu! [Foto]

W świetnej formie są zawodnicy trenera Roberta Napierały! KSSPR Końskie pewnie pokonało na wyjeździe Viret CMC Zawiercie!

Znajdujący się na jedenastej lokacie w Grupie B I Ligi piłkarze ręczni z Końskich zwyciężyli z ostatnim w tabeli Viretem grając w Zawierciu. Początek spotkania był wymarzony dla gospodarzy, którzy w 5. minucie prowadzili 4:0. W następnych pięciu minutach podopieczni trenera Roberta Napierały strzelili 6 goli z rzędu i w 17. minucie wygrywali 7:5. W drugiej połowie nasi powiększali przewagę bramkową zdecydowanie wygrywając po raz pierwszy w historii w Zawierciu. Aż 12 bramek zdobył najlepszy strzelec Viretu, Łukasz Szymański.

Viret CMC Zawiercie – KSSPR Końskie 23:35 (12:15)

KSSPR: Kacper Kucharczyk, Patryk Wnuk – Michał Napierała 2, Bartosz Woś, Bartosz Sękowski 4, Dawid Maleszak 6, Ernest Pilarski 3, Łukasz Telka 2, Adam Janus, Piotr Makowski 1, Patryk Mastalerz 6, Krzysztof Słonicki 4, Tomasz Napierała 1, Piotr Gasin 6. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski.

Już w środę nasi rozegrają ostatni mecz w tym sezonie. O godzinie 20:00 KSSPR podejmie w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich ASPR Zawadzkie. Zapraszamy wszystkich do przybycia i podziękowania zawodnikom za cały ciężki sezon.