REKLAMA

KSSPR pokonuje Zamość we własnej hali [wideo, zdjęcia]

W piątym meczu w tym sezonie grupy C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn KSSPR Końskie zaliczyło trzecią wygraną. „Konie” w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego tym razem pokonały MKS Padwę Zamość. 

REKLAMA

Przypomnijmy, że do tej pory podopieczni Roberta Napierały przegrali z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz AZS AWF Biała Podlaska. Opróczy Padwy pokonali także PWSZ Tarnów i SPR Radzymin.

Środowy mecz wstępnie miał odbyć się w sobotę w Zamościu, ale halę sportową na której gra PADWA przygotowywano pod Wybory Samorządowe. Przeniesienie meczu oznaczało, że spotkanie zostanie rozegrane w Końskich, ale i u nas w hali przy Stoińskiego dokonywano wyborów samorządowców. Padło zatem na środę.

REKLAMA

KSSPR od początku kontrolowało przebieg meczu, a do przerwy było 21:13. W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił, zespoły grały punt za punkt i ostatecznie ekipa Napierały zwyciężyła 36:28. Najwięcej bramek dla naszych rzucili Dawid Maleszak i Piotr Gasin.

Kolejne spotkanie koneccy szczypiorniści rozegrają w pierwszy weekend listopada. Ich rywalem w hali przy Stoińskiego będzie AZS UW Warszawa.

KSSPR Końskie – PADWA Zamość 36:28 (21:13)
KSSPR: Woś 1, Sękowski 2, Maleszak 7, Pilarski, Wolski 2, Fidor, Goliszewski 5, Sękowski, Kaczmarczyk, Rurarz, Gębski, Matyjasik 2, Szot, Napierała Tomasz 2, Słonicki 1, Gasin 7

Zdjęcia (Anna Klusek):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *