REKLAMA

KSSPR powalczy w weekend z liderem I Ligi!

SPR PWSZ Tarnów będzie najbliższym rywalem KSSPR Końskie w grupie C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Ekipa z Tarnowa jest liderem rozgrywek, ale przypomnijmy, że w pierwszej rundzie to Konie były górą w tym starciu. 

REKLAMA

Zdjęcie z ostatniego wygranego przez KSSPR meczu z KSZO Handball.

SPR Tarnów w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz – miało to miejsce we wrześniu w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich. Wtedy to KSSPR pokonało faworyzowanego rywala po wyrównanym meczu 32:30. Teraz gospodarzem będą tarnowianie, a spotkanie rozpocznie się w ich hali w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Niestety trener Robert Napierała zmaga się ciągle z kontuzjami w zespole. W ostatnich dniach problemy zdrowotne wyeliminowały z gry kolejnych graczy: Ernest Pilarski ma kamienie nerkowe, a Paweł Wolski złamał nos. Dodatkowo z drużyny odszedł Bartosz Sękowski, który wyjechał by pracować za granicą.

Na ten moment KSSPR zajmuje siódme miejsce w tabeli grupy C I Ligi Mężczyzn. Dwa tygodnie temu „Konie” wygrały w derbach województwa świętokrzyskiego z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski 30:21.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *