KSSPR przegrywa na wyjeździe, wyniki wydarzeń sportowych

KSSPR dał sobie wyrwać zwycięstwo w Przemyślu w ostatnich minutach. Poza tym w ostatnich dniach nasi grali w piłkę nożną, siatkówkę  i brydża.

KSSPR Końskie - Olimpia Piekary Śląskie 32

Podopieczni Michała Przybylskiego w sobotę na wyjeździe mierzyli się z mającym tylko punkt więcej SRS-em Czuwaj Przemyśl. Do przerwy prowadzili nawet 14:18, ale druga odsłona to ciągłe zmniejszanie przewagi przez gospodarzy. Na minutę przed końcem na tablicy widniał wynik 31:31, do siatki naszych trafił jednak jeden ze szczypiornistów Przemyśla i ostatecznie KSSPR przegrał 32:31. Na pochwały po tym meczu zasługują w szczególności Tomasz Napierała i Przemysław Matyjasik, którzy rzucili kolejno 10 i 8 bramek.

W następnej kolejce Koneckie Stowarzyszenie Sportu Piłki Ręcznej podejmie na swoim parkiecie MTS Chrzanów. Ten mecz w sobotę (14.11) o godzinie 18.00.

Przed tygodniem w siatkarskiej III lidze grały zawodniczki GLKS-u Fałków. Udało im się zwyciężyć na wyjeździe z UKS 4 Kielce 3:1. Panie z Fałkowa są liderkami Grupy 1 w III lidze świętokrzyskiej. Kolejny mecz zagrają u siebie 25-go listopada, a rywalem będzie KU AZS UJK Kielce.

Pozostajemy w Fałkowie, bo grała też piłkarska sekcja GLKS-u. Podopieczni Roberta Barana na wyjeździe bezbramkowo zremisowali z Nidą Sobków. Już w najbliższą środę o 12.00 zagrają u siebie ze Zrywem Skroniów.

Nie zapominamy również o naszych brydżystach. Panowie, którzy spotykają się w każdy poniedziałek w Starbexie tydzień temu rozegrali kolejny turniej. Jego wyniki prezentują się następująco: