KSSPR przegrywa w meczu na szczycie [wideo, zdjęcia]

W spotkaniu dwóch liderów KSSPR okazało się słabsze od AZS AWF Biała Podlaska. Konie w sobotę przegrały 26:32.

Powyżej mogą Państwo zobaczyć fragmenty tego spotkania.

W sobotę podopieczni Roberta Napierały od początku dali sobie narzucić styl gry rywala. Tylko w drugiej minucie spotkania na tablicy widniał remis – 1:1. Potem to już tylko przyjezdni utrzymywali prowadzenie. Najskuteczniejszym w ekipie z Białej Podlaskiej byli Bartosz Ziółkowski i Marcin Stefaniec. Do przerwy konecczanie przegrywali 11:16.

W drugiej odsłonie naszym udało się dojść rywali najwyżej na dwie bramki – przy stanie 15:17. Niestety tego wieczoru rywale byli zdecydowanie lepsi i ostatecznie zwyciężyli 26:32.

KSSPR Końskie – AZS AWF Biała Podlaska 26:32 (11:16)