REKLAMA

KSSPR przegrywa w Przemyślu

Po dwóch dobrych występach na własnym parkiecie – zwycięstwie z Siódemką Legnica w lidze i KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyskich w Pucharze Polski w sobotę KSSPR Końskie zanotowało porażkę. Lepsi od naszych okazali się szczypiorniści Czuwaj Przemyśl. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Na usprawiedliwienie naszego zespołu warto powiedzieć, że w drużynie panuje plaga chorób i kontuzji. Trener Robert Napierała nie mógł skorzystać z takich graczy jak: Przemysław Matyjasik, Krzysztof Słonicki, Sebastian Smołuch, Dawid Walewski czy Bartosz Sękowski.

REKLAMA

Do przerwy Konie jeszcze powalczyły, bo przegrywały tylko jedną bramką – 13:12. Niestety druga odsłona to już gra niemalże do jednej bramki, nasi osłabli w ostatnich 15. minutach spotkania, a SRS Czuwaj Przemysł wręcz przeciwnie – zaczął grać bardziej agresywną i szybką piłkę ręczną. Ostatecznie KSSPR poległo w Przemyślu 31:21.  –„W tym składzie byliśmy za słabi na Przemyśl. Mimo to chciałbym tym zawodnikom podziękować za walkę. Dali z siebie naprawdę wszystko. W pełnym zestawieniu moglibyśmy się pokusić o inny wynik” – powiedział trener naszej drużyny.

Następne spotkanie nasi rozegrają na początku grudnia z drużyną Uniwersytetu Radom.  KSSPR na ten moment zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli grupy B I Ligi Mężczyzn.

SRS Czuwaj Przemyśl – KSSPR Końskie 31:21 (13:12)
KSSPR: Patryk Wnuk – Michał Napierała 1, Bartosz Woś, Dawid Jakubowski 1, Krzysztof Biernacki 2, Ernest Pilarski 1, Artur Rurarz 2, Patryk Mastalerz 5, Tomasz Napierała 9, Piotr Gasin.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *