KSSPR przegrywa z ASPR Zawadzkie na wyjeździe

Porażką z ostatnią drużyną w tabeli grupy B I Ligi KSSPR Końskie kończy pierwszą rundę gier. Nasz zespół po połowie sezonu plasuje się na ósmej lokacie.

Zdjęcie poglądowe.

Spotkanie miało wyrównany przebieg. Jeszcze na dziesięć minut przed końcem wynik oscylował wokół remisu. Wtedy ASPR Zawadzkie odjechało naszym rzucając sześć bramek z rzędu. Ostatecznie „Konie” przegrały 31:27.

Już w najbliższą środę o godzinie 19.00 KSSPR podejmie u siebie ektraligową Stal Mielec. Z kolei we wtorek 6 lutego podopieczni Roberta Napierały w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczną rundę rewanżową I Ligi. W derbach województwa Świętokrzyskiego powalczą z KSZO.

SPR Zawadzkie – KSSPR Końskie 31:27 (16:15)
KSSPR: Wnuk, Swat, M. Napierała 4, Jakubowski 5, Maleszak 2, Telka, Rurarz 1, P. Matyjasik 1 , Mastalerz 8, Słonicki 2, Gasin 2, Smołuch 2.