REKLAMA

KSSPR rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

Z niemal niezmienioną kadrą przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął KSSPR Końskie. Pierwszą ligową kolejkę po zimowej przerwie zaplanowano na sobotę 26 stycznia. Wtedy to nasi w derbach województwa w hali sportowej przy ul. Stoińskiego podejmą KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

REKLAMA

KSSPR w styczniu rozegra szereg sparingów.

Pierwszy mecz towarzyski „Konie” zagrają już w czwartek 10 stycznia. W Kielcach zmierzą się z liderem II ligi, czyli Uniwersytetem Jana Kochanowskiego. Natomiast już w piątek 11 stycznia jadą na turniej towarzyski do Białej Podlaskiej –„Zagramy tam z dwoma zespołami z Białej Podlaskiej, w tym z silnym AZS-em, a także z PADWĄ Zamość. Na pewno będę chciał dać pograć wszystkim zawodnikom z kadry, także juniorom” – mówi nam Robert Napierała, trener KSSPR Końskie.

W kolejny czwartek 17 stycznia nasi pojadą do Radomia by zagrać z tamtejszym Uniwersytetem. Dzień później, w piątek, u siebie, prawdopodobnie około godziny 19:00 podejmą ekipę Orląt Zwoleń –„To bardzo ciekawy, drugoligowy zespół. Warto przyjść na ten mecz nie tylko by pokibicować koneckim zawodnikom, ale też zobaczyć w akcji wielokrotnego reprezentanta Polski Patryka Kuchczyńskiego. To dla nas będzie na pewno jeden z wartościowszych sparingów przed startem rundy.” – mówi trener Napierała.

REKLAMA

Na mecz ze Zwoleniem zapraszamy do hali przy Stoińskiego w piątek 18 stycznia od godziny 19:00. Wstęp wolny.

Jeśli chodzi o ruchy kadrowe to póki co swoje występy w KSSPR zawiesili młodzi zawodnicy: Kacper Gębski i Kacper Kucharczyk. Natomiast z zespołem zaczęli trenować inni młodzi wychowankowie: Kacper Woźniak oraz Paweł Napierała.

Pierwszy mecz w wiosennej rundzie I Ligi KSSPR rozegra w sobotę 26 stycznia z KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. Przypomnijmy, że po jesiennych zmaganiach nasi zajmują siódme miejsce w tabeli.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *