REKLAMA

KSSPR w trakcie przygotowań i ze zmianami w Zarządzie Klubu

Pod wodzą nowego szkoleniowca Roberta Napierały piłkarze ręczni KSSPR Końskie rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu. Podczas nich być może zmierzą się z ekipą z Sydney. Tymczasem w klubie doszło do zmian w zarządzie. 

REKLAMA

Kamil Kosmal (z prawej) nie jest już członkiem zarządu klubu.

Wiceprezesem klubu do spraw sportowych dotychczas był Kamil Kosmal. W ostatnich dniach zrezygnował on ze swojej funkcji. Jak udało nam się dowiedzieć decyzja wynika z faktu, że nie zgadzał się on z decyzjami kadrowymi prezesa Piotra Bocheńskiego, między innymi z tą o zmianie trenera z Michała Przybylskiego na Roberta Napierała. Obowiązki Kosmala przejmie wiceprezes ds. organizacyjnych Wojciech Jasnos, natomiast jego miejsce zajmie nowy w zarządzie Stanisław Leśniewski.

REKLAMA

W sierpniu drużyna zaczęła już treningi, a za kilka dni rozpocznie też rozgrywać pierwsze sparingi. W połowie przyszłego tygodnia „Konie” zagrają na turnieju w Radomiu. W dniach 18-19 to w Końskich będzie odbywać się towarzyski turniej, w którym udział oprócz gospodarzy wezmą udział: KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski, AZS AWF Biała Podlaska, Uniwersytet Radom, Politechnika Anilana Łódź. Prawdopodobnie 22 sierpnia na mecz towarzyski do Końskich przyjedzie superligowa drużyna z Legionowa. Na zakończenie przygotowań, w ostatnich dniach sierpnia KSSPR rozegra turniej w Białej Podlaskiej.

Prawdopodobnie podopieczni Robera Napierały zmierzą się także z drużyną z Sydney, która w Sandomierzu przygotowuje się do Klubowych Mistrzostw Świata w Katarze.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *