KSSPR wygrywa ostatni mecz u siebie i awansuje w tabeli! [zdjęcia]

Można już z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że KSSPR ma za sobą dobry sezon. Na wiosnę nasi we własnej hali są niepokonani, a w tabeli „Konie” awansowały na czwartą pozycję. Przed koneckimi szczypiornistami jeszcze tylko jeden wyjazdowy mecz. W środę w przedostatniej kolejce grupy C I Ligi KSSPR pokonał Orlen Wisłę II Płock.

Na jesieni podopieczni trenera Roberta Napierały w Płocku przegrali z drugą Wisłą 29:28. Tym razem wzięli odwet i to w znakomitym stylu! W środowym pojedynku „Konie” ani razu nie przegrywały, a tylko raz był na tablicy fani zgromadzeni w hali przy ulicy Stoińskiego mogli zobaczyć remis. Do przerwy KSSPR prowadziło 19:15.

W drugiej odsłonie płocczanie tylko przez kilka minut byli blisko wyrównania – pomiędzy 47, a 50 minutą nasi mieli tylko bramkę przewagi, a oba zespoły zdobywały trafienie za trafieniem. Jednak dzięki znakomitej postawie Ernesta Pilarskiego gospodarzom udało się odskoczyć i ostatecznie zwyciężyć różnicą aż sześciu trafień 35:29! Po świętach wielkanocnych w sobotę 27 kwietnia KSSPR zagra na wyjeździe z KPR-em Legionowo.

KSSPR Końskie – Wisła II Płock 35:29 (19:15)
KSSPR:
Witkowski W., Napierała P., Woś 5, Maleszak 6, Rożnowski, Pilarski 10, Wnuk, Wolski 5, Sękowski W., Woźniak, Matyjasik 4, Szot 1, Napierała T., Słonicki, Górski, Gasin 4.

One thought on “KSSPR wygrywa ostatni mecz u siebie i awansuje w tabeli! [zdjęcia]