KSSPR wygrywa z trudnym przeciwnikiem [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie w piątek wieczorem zanotowało kolejny dobry wynik. Tym razem „Konie” we własnej hali pokonały KPR Legionowo.

Dla KSSPR to trzecia wygrana w czterech dotychczas rozegranych spotkaniach w sezonie 2019/2020. To jednak dla podopiecznych trenera Roberta Napierały nie był łatwy mecz. Ekipa z Legionowa zaczęła od dominacji i w 10 minucie spotkania prowadziła 7:4, a do przerwy było 13:16 dla gości. Nic dziwnego, bo o KPR Legionowo mówi się, że to zespół, który jest faworytem do awansu. Dotychczas piątkowy rywal „Koni” nie stracił w lidze punktu.

Jednak druga odsłona to kompletna zmiana w grze konecczan. Już w 37 minucie nasi wyrównali, następnie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do zakończenia spotkania. Ostatecznie KSSPR wygrało 30:27.

KSSPR Końskie – KPR Legionowo 30:27 (13:16)
KSSPR: Rafał Janusz, Bartosz Woś 1, Wiktor Witkowski, Dawid Maleszak 2, Ernest Pilarski 4, Paweł Wolski 5, Karol Fidor, Łukasz Telka, Adrian Gruszczyński 4, Antoni Zając, Artur Rurarz 5, Kacper Woźniak, Przemysław Matyjasik 9, Tomasz Napierała, Krzysztof Słonicki, Kamil Buchcic.